بلوک سیمانی

خرید بلوک استخری در اصفهان

خرید بلوک استخری اصفهان

بلوک استخری

اگر استخرتان را با بلوک استخری می سازید باید بگوییم که اقتصادی ترین و به صرفه ترین شیوه را در میان روش های استخر سازی انتخاب کرده اید. این روش را علاوه بر به صرفه بودن، به عنوان ساده ترین روش ساختمانی نیز می شناسند. پیش از خرید بلوک استخری از شما تقاضا می کنیم که این پست را با دقت مطالعه فرمایید تا با این نوع مصالح فوق العاده آشنا شوید :

این نوع بلوک جایگزین بسیار خوبی برای استخرهای بتنی است. استفاده از این بلوک استخر شما را بسیار محکم ساخته و ایمنی آن را به شکل تضمین شده ای بالا می برند.

 

ساختار و مواد اولیه بلوک

بلوک استخری آمیزه ای از سیمان و ترکیبات دیگری مانند آب، پوکه معدنی و ماسه است. این بلوک سبک وزن است و اصولا زیر شاخه ای از بلوک سبک سیمانی به شمار می رود. به همین دلیل دارای مقاومت و تاب آوری بسیار بالایی است و می تواند فشار هیدرولیکی و مکانیکی و همچنین وزن سازه شما را به راحتی تحمل نماید.

 

 

خرید بلوک استخری اصفهان

 

 

مزایای خرید بلوک استخری

بلوک استخری مزایای زیادی دارد. دلیل محبوبیت آن هم به این مزایای فوق العاده بر می گردد. با هم بخشی از این مزایا را مرور می کنیم :

یک – مهم ترین مزیت استفاده از بلوک های استخری این است که اجرای آن برای بنایان و کارگران بسیار آسان است. یک بنا و یک کارگر به تنهایی می توانند استخر شما را با پوششی از آن بیارایند. این کار از آنان وقتی نمی گیرد.

دو – جالب ترین ویژگی بلوک این است که نیازی به آرماتور بندی ندارد. البته این ویژگی به معنای آسیب پذیری و سستی ساختار این سازه بلوکی نیست. این بلوک ها مقاومت بسیار بالایی دارند و به عنوان جایگزین های شایسته آرماتور و بتن معرفی شده اند. با این بلوک ها استخر شما هر تنش و فشاری را به سادگی پشت سر می گذارد.

 

پرتی، وزن و پوشش بلوک استخری

سه – پرتی و دور ریز بلوک استخری بسیار کم است. در نتیجه خرید بلوک استخری به معنای صرفه جویی در هزینه هاست.

چهار – این نوع بلوک طرح ها و مدل های مهندسی متنوعی دارد که بنا به سلیقه می توانید از آنها در معماری استخرتان استفاده نمایید.

 

 

خرید بلوک استخری اصفهان

وزن بلوک

 

پنج – وزن بلوک استخری سبک است و به همین دلیل جا به جایی شان آسان می باشد.

شش – در هنگام ساختن استخرتان با بلوک های استخری نیازی به پر سازی سوراخ های بلوک ندارید. این هم مزیت دیگری است که هزینه های شما را پایین می آورد.

هفت – بر این بلوک ها می توان هر پوششی را اجرا کرد. از میان این پوشش ها می توان به پلی استر تقویت شده با فایبرگلاس، آستر، کاشی و انواع دیگر اشاره نمود.

 

رنگ آمیزی بلوک ها و سرعت دیوارچینی

هشت – دیواره بلوک استخری را می توان با رنگ های مخصوص استخر مستقیما رنگ آمیزی کرد.

نه – جالب این جاست که می توان از این بلوک ها علاوه بر استخر ویلایی در استخر پرورش ماهی و پرورش میگو نیز استفاده نمود.

ده – سرعت دیوار چینی بلوک استخری در روند ساخت سازه هایی همچون استخر بسیار بالاست.

یازده – قیمت این نوع بلوک نیز در مقایسه با مصالح دیگر ارزان تر تمام می شود و از این جهت مقرون به صرفه است.

 

مشخصات فنی بلوک استخری

ضریب انتقال حرارت در بلوک استخری 0.35 w/m2*k است. مقاومت فشاری نیز در آن به  40 kg/cm2 می رسد. گچ و خاک مصرفی در آن حدودا 40 کیلوگرم محاسبه شده است. وزن دیوار نیز با احتساب گچ و خاک به 183 کیلوگرم می رسد. ضایعات در آن بسیار پایین است و تنها 10 درصد وزن آن را تشکیل می دهد. مقدار چیدمان در یک شیفت کاری نیز با توجه به محاسبات کارشناسانه ای که صورت گرفته شده در حدود چهل تا پنجاه متر مربع برآورد شده است. در هر متر مربع از دیوار استخرها نیز به طور میانگین می توان تا چهار تایل بلوک جای گذاری نمود.

 

بلوک استخری اصفهان

این نوع بلوک استخری از بهترین مواد اولیه درست شده است. فراوانی مواد اولیه در اصفهان قیمت تمام شده آن را بسیار پایین آورده است. در نتیجه خرید بلوک استخری اصفهان بسیار به صرفه و اقتصادی است.

 

قیمت بلوک استخری اصفهان

همانطور که در پاراگراف قبل گفتیم قیمت بلوک استخری در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی مانند آجر پایین است و اصولا برای مصرف کننده ارزان تر تمام می شود.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.9]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *