بلوک سیمانی

خرید بلوک سیمانی در اصفهان

خرید بلوک سیمانی در اصفهان

خرید بلوک سیمانی اصفهان

به طور کلی امروزه در ساخت ساختمان ها از مصالح مختلفی استفاده می شود که یکی از مهم ترین آن ها قطعا بلوک های سیمانی هستند. بلوک های سیمانی در واقع مصالح پیش ساخته ای هستند که از شن، ماسه، سیمان و آب تشکیل می شوند. استفاده از این محصول نیز در ساخت دیوار آپارتمان ها رواج گسترده تری دارد.

در حال حاضر شرکت ها و مراکز بسیار زیادی در حوزه تولید و فروش انواع بلوک سیمانی فعالیت می کنند. این شرکت ها همچنین روش های فروش خاصی را برای فروش بلوک سیمانی اصفهان که به عنوان یکی از بهترین بلوک ها شناخته می شود ایجاد کرده اند.

بلوک سیمانی اصفهان چند نوع است؟

در کشور ایران بلوک سیمانی اصفهان در سه نوع سنگین، سبک و نیمه سبک در بازار ها یافت می شود. بلوک های سیمانی همچنین بر اساس جرم خود دسته بندی می شوند.

 

 

خرید بلوک سیمانی در اصفهان

بلوک سیمانی سبک باکیفیت

 

 

بلوک سیمانی سنگین

بلوک سیمانی سنگین یکی از بلوک های مقاوم می باشد که طرفداران نسبتا زیادی را نیز دارد. بر اساس تحقیقات انجام شده این مدل از بلوک ها دارای چگالی 2000 کیلوگرمی بر متر مکعب می باشد.

همچنین در این مدل از بلوک ها سوراخ های مختلفی وجود دارد که این سوراخ ها در واقع به وسیله شن و ماسه پر می شود. علت سنگینی این بلوک نیز به دلیل پر شدن آن سوراخ ها می باشد.

از تفاوت بلوک سیمانی سنگین با دیگر بلوک ها می توان به ضخامت بیشتر آن ها و ابعاد بزرگتر این بلوک نیز اشاره داشت.

 

 

خرید بلوک سیمانی در اصفهانبلوک سیمانی سبک

 

 

 

بلوک سیمانی اصفهان نیمه سبک و سبک

به طور کلی بلوک سیمانی اصفهان سبک و نیمه سبک در یک دسته قرار می گیرند. بلوک نیمه سبک به دلیل چگالی بالاتر به عنوان نیمه سبک شناخته می شود.

اما این مدل از بلوک سیمانی اصفهان از ریزدانه پوکه معدنی و صنعتی ساخته می شود. همچنین در حین تولید آن ها به واسطه فعالیت های شیمیایی حباب هایی درون این بلوک ها به وجود می آید. وجود این حباب ها تاثیر مستقیمی در سبک بودن این مدل از بلوک سیمانی اصفهان دارد. چگالی این مدل از بلوک ها کمتر از 1700 کیلوگرم بر متر مکعب بوده و کاربرد اصلی آن ها نیز در سقف های تیرچه بلوک می باشد.

توجه داشته باشید بلوک سیمانی اصفهان سبک دارای چهار رده مختلف می باشد. هر یک از این رده ها نیز دارای جرم مختلفی بوده و در وزن بلوک موردنظر نیز تاثیرگذار است.

 

 

شناخت مزایا و معایب بلوک سیمانی

یکی از مسائلی که باید در حین خرید بلوک سیمانی اصفهان به آن توجه داشته باشید، شناسایی مزیت ها و معایب بلوک است. شناخت مزایا و معایب باعث می شود تا شما آگاهی بسیار بیشتری در رابطه با بلوک سیمانی مدنظر داشته باشید. این موضوع درصد موفقیت شما در حین خرید را افزایش می دهد.

بلوک دیواری سیمانی اصفهان دارای دو مزیت فوق العاده می باشد. یکی از مزیت های آن افزایش سرعت در دیوار چینی و ساخت سازه ها می باشد. این موضوع باعث می شود تا مقدار زمانی که در ساخت یک آپارتمان صرف می شود، کوتاه تر گردد. دومین مزیت آن نیز کاهش هزینه نسبت به دیوار های آجری می باشد.

از معایب بلوک سقفی سیمانی اصفهان نیز می توان به استحکام کم این بلوک در ارتفاع بالاتر از سه متر اشاره داشت. علاوه بر این موضوع استحکام کم این بلوک در مقابل رطوبت و ضایعات بسیار زیادی در حمل و نقل آن از معایب این محصول است.

 

 

خرید بلوک سیمانی در اصفهان

دیوارکشی به وسیله بلوک سیمانی

 

 

بررسی قیمت بلوک سیمانی اصفهان

یکی از مباحث بسیار مهم در رابطه با بلوک سیمانی اصفهان بررسی قیمت این محصولات نوین می باشد. در نظر داشته باشید قیمت بلوک سیمانی همواره برای بسیاری از سازندگان آپارتمان ها مقرون به صرفه بوده است. اما وجود معایب کوچک در آن سبب منصرف کردن بسیاری از سازندگان نیز شده است.

به طور کلی بلوک سیمانی اصفهان به دلیل ساختار خاص و شیمیایی خود مقاومت بسیار زیادی را دارد. اما مقدار  مبلغی که در مقابل این مقاومت می پردازید کاملا مقرون به صرفه است. در نظر داشته باشید خرید از شرکت های معتبر نیز سبب خرید بهتر و معتبر شما می گردد.

 

 

خرید بلوک سیمانی اصفهان با بهترین قیمت!

امروزه مراکز و مصالح فروشی های بسیار زیادی در سراسر کشور اقدام به فروش انواع مصالح از جمله بلوک سیمانی اصفهان کرده اند. برخی از این فروشگاه ها در فعالیت خود موفق بوده اند و برخی دیگر در کسب رضایت مردم ناموفق بوده اند.

در این بین شرکت ما به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده و فروشنده بلوک سیمانی اصفهان در کشور فعالیت داشته است. شرکت بزرگ ما علاوه بر کسب رضایت مردم کشور ایران توانسته است روش های فروش نوینی را نیز ارائه دهد.

یکی از این روش های فروش، فروش از طریق همین وب سایت می باشد. شما می توانید جهت خرید بلوک سیمانی از طریق وب سایت ما اقدام کرده و از قیمت بلوک سیمانی اصفهان نیز مطلع شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *