بلوک سیمانی

خرید بلوک سیمانی در شهرضا

خرید بلوک سیمانی در شهرضا

خرید بلوک سیمانی در شهرضا

یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان بلوک سیمانی می باشد که در انواع مختلف تولید می شود. پارس بلوک امیری فرد تولید کننده یکی از بهترین و با کیفیت ترین بلوک های ساختمانی است که از آن در ساختمان سازی بسیار استفاده می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی بلوک سیمانی و نکات خرید بلوک سیمانی در شهرضا بیشتر آشنا شوید.

 

 

خرید بلوک سیمانی در شهرضامعرفی انواع بلوک سیمانی

 

 

انواع بلوک سیمانی

بلوک سیمانی به دو نوع سبک و سنگین تقسیم می شود. بلوک سبک از سبکدانه های طبیعی و مصنوعی و صنعتی ساخته شده است. از انواع بلوک سیمانی سبک می توان به بلوک لیکا، بلوک پوکه ای، بلوک پرلیت اشاره کرد.  بلوک سیمانی پوکه ای از از پوکه طبیعی و  معدنی تشکیل شده است و با توجه به گستردگی معادن پوکه به انواع گوناگونی دسته بندی می شود. بلوک سنگین  از بتن با پرکننده های شن و ماسه ساخته شده است و اغلب از آن در محوطه سازی و دیوار چینی محوطه استفاده می شود.

 

 

ویژگی های بلوک سیمانی مرغوب

بلوک سیمانی با کیفیت، دارای رنگی یک دست  است و  به رنگ تیره می باشد. اگر متوجه شدید که بلوک سیمانی رنگارنگ است، باید بدانید که  اپراتور میکسر نسبت ترکیب را به درستی رعایت نکرده است یا ملات ها به شکل صحیح  هم  نخورده است.

بلوک سیمانی مرغوب  نباید با افتادن از فاصله یک و نیم متری بشکند.( البته باید به این مسئله توجه شود که  بر روی نری بلوک این امر تست شود، زیرا  نسبت به بقیه جهات بلوک استحکام بیشتری دارد)

بلوک سیمانی خوب دارای دانه بندی درشت و زمخت است، در حالیکه  بلوک نامرغوب دارای دانه بندی ریز می باشد.

بلوک های سیمانی ضخیم نسبت به  بلوک های نازک از نظر کیفیت مرغوب تر می باشد و برای مصرف کننده مناسب تر است.

 

 

خرید بلوک سیمانی در شهرضا

خرید بلوک سیمانی در شهرضا

 

 

 

قیمت خرید بلوک سیمانی در شهرضا

قیمت خرید بلوک سیمانی در شهرضا با توجه به کیفیت، گارانتی و مواد اولیه مطلوب به کار رفته در آنها بسیار مقرون به صرفه است. در واقع شما می توانید قیمت بلوک های سیمانی در شهرضا را با برندهای دیگری که در بازار موجود هستند، مقایسه نمایید، تا متوجه این اختلاف قیمت شوید. درنهایت با مقایسه معیارها و پارامترهای مختلف در انواع بلوک های سیمانی پی به کیفیت و قیمت مطلوب بلوک سیمانی در شهرضا خواهید برد.

انواع بلوک سیمانی در شهرضا به شرح زیر است؛

بلوک دیواری ته پر؛ بلوک سیمانی که از یک قسمت بسته یا پر می باشد.

بلوک دیواری ته باز؛ بلوک سیمانی که از هر دو قسمت باز می باشد.

بلوک سقفی سنگین؛ بلوک سیمانی وزین که جهت ساخت سقف مورد استفاده قرار می گیرد.

بلوک سقفی سبک؛ بلوک سیمانی کم وزنی که برای سقف مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خرید از پارس بلوک امیری فرد

فروش بلوک سیمانی در شهرضا از سایت و کارگاه پارس بلوک امیری فرد صورت می گیرد. در واقع اگر به صورت حضوری خواهان خرید بلوک سیمانی از پارس بلوک امیری فرد هستید، بایستی به کارگاه بلوک سازی این مرکز بروید. اگر به صورت غیر حضوری علاقمند به خرید بلوک سیمانی هستید، بایستی از طریق سایت این کارگاه اقدام به خرید نمایید. در نتیجه با مراجعه به سایت و با استفاده از شماره های تماس و راه های ارتباطی موجود می توانید بلوک سیمانی در شهرضا را سفارش دهید. در نهایت پس از مدت زمان کمی این بلوک ها به آدرس محل مورد نظر شما ارسال خواهند شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 16 میانگین: 4.9]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *